אושר שמואלי

אושר שמואלי

מבכירי המורים למולטי-אורגזמה ומיניות בארץ

איך להתייחס נכון ליופי של אשה בשעת התשמיש

רוצה לשתף אותך בחידוש מאוד חשוב מתוך קורס הדגל שלנו בנושא מיניות "חגורה שחורה במיטה".

זה מאוד חשוב למיינדסט הנכון בנוגע למיניות.
משהו פלא פלאים.

אז נתחיל

דע לך חבר יקר שזה ממש לא מובן מאליו שאיבר המין של הזכר מזדקף מגוף הנקבה.

הרי תראה מצב מאוד פשוט שאיבר המין של פרה מאוד דומה לאיבר של האשה.

הסבה לכך נעוצה בכך שכוכב נגה שולט על איבר המין של האשה מהחלק החיצוני שלו ועד צוואר הרחם (משם והלאה כוכב אחר שולט אבל זה לא למאמר הזה) וכוכב נגה שולט על מזל שור, ולכן דע שהאיבר של נקבה קשור קשר הדוק למזל שור (ולמזל אחר מצוואר הרחם ולמעלה). ודע שזאת הסיבה שאיבר המין של הפרה דומה לאיבר מין של נקבת אדם, ההבדל הוא שהאיבר של נקבת האדם הוא קטן יותר.

ודע גם שהמונח יופי, שהוא בחינת קליפת נגה והיופי נוצר כתוצאה מהעור והשיער שמכסים את הגוף. והעור והשיער הם בחינת קליפת נגה. שהרי נגה שולטת על הכליות בצורה ישירה (מזל מאזניים יותר ספציפית למביני עניין) וידוע ברפואה הסינית שהכליות משפיעות ישירות על העור והשיער.

ולכן זה פשוט שללא עור ושיער לא היית נמשך לבחורה. לכן קשה להגיד איך גברים רודפים אחרי נשים, בסה"כ מדובר בסוג של אשליה מסויימת, קליפה.

ודבר זה היה קשה לרבותינו ז"ל והם הקשו את הקושיא הזו בגמרא ופתרו אותה וז"ל הקדושה:

"רַב כָּהֲנָא הֲוָה פָּסֵיק סִידְרָא קַמֵּיהּ דְּרַב. כִּי מְטָא לְהַאי קְרָא, נְגֵיד וְאִתְּנַח. אֲמַר, שְׁמַע מִינַּהּ בְּטֵל לֵיהּ חֶמְדֵּיהּ דְּרַב. אָמַר רַב כָּהֲנָא, מַאי דִּכְתִיב: ״כִּי הוּא אָמַר וַיֶּהִי״ — זוֹ אִשָּׁה. ״הוּא צִוָּה וַיַּעֲמוֹד״ — אֵלּוּ בָּנִים. תָּנָא: אִשָּׁה חֵמֶת מָלֵא צוֹאָה, וּפִיהָ מָלֵא דָּם — וְהַכֹּל רָצִין אַחֲרֶיהָ. "

הסבר הדברים: רב כהנא קרא פסוקים מקהלת לפני רב. באחד הפסוקים בקהלת כתוב "ותפר האביונה" – ומפרש זו חמדה ורש"י מפרש חמדה – תבטל התאוה חמדת תשמיש. כלומר בגלל הזקנה חולפת תאוות התשמיש.

ורב כהנא שמע שרב נאנח כשהוא קרא את הפסוק הזה ולכן הוא הבין מכך שבטל לרב תאוות התשמיש שלו.

אמר רב כהנא מאי דכתיב "כי הוא אמר ויהי" – זו אשה.

ורש"י מפרש: זו אשה – אם לא על פי גזרת המלך לא היתה ראויה להתאוות לה שהיא כחמת מלאה מיאוס והכל רצים אחריה:


ולאחר מכן מביאה הגמרא ברייתא של תנא שאומרת כך: אשה חמת (כלי, נאד) מלא צואה ופיה מלא דם (דם נידה) והכל בכל זאת מאמינים לאשליה הזאת ורצין אחריה.

ודע שקליפת נגה היא האחראית על היופי החיצוני של הדברים בעולם שלנו החומרי. ודע שהקב"ה יצר בדיחה פנימית בבריאה שבה כוכב נגה שאחראי על היופי שולט על מזל שור (ועל מאזניים). דווקא מזל שור מכל המזלות!

שזה מזל של חיה בהמית גסה ומגעילה עד כדי כך שכתוב בגמרא שאפילו החמור נגעל לאכול ליד או אחרי הפרה כי היא מריירת על המזון. (לדעתי בבבא מציעא. מי שזוכר שלחו לי את המקור במייל חוזר)

ולכן בזה רצה הקב"ה להגיד שאם חשבת שיופי זה דבר חשוב או נעלה או אצילי וכו' יש לך טעות חמורה! אלא אם היה רוצה לעשות יופי דבר אצילי היה שם את השליטה על היופי לחיה יותר אצילית כמו אריה או סוס (קשת). אבל לא. הוא עשה את השליטה על היופי על שור דווקא (ומאזניים).

אז מה עושים בפועל?

כאשר אתה מאפשר לעצמך להתחמם מבחינה מי נית מהאשה אתה צריך לדעת שזה סוג של שקר ואשליה ולא להתרגש מזה בפנימיות שלך.

ניתן להתרגש מעט כלפי חוץ כמו לתת מחמאות ולהראות לה שאתה נמשך אליה אבל לא יותר מדי לעוף באוויר אלא רק כדי להחמיא לה ולהראות לה שאתה נמשך אליה כי היא הרי אוהבת "להתענג על חינה בעינו ואליו עיניה נשואות" (ממכתב של החזון איש).

ודע שלא צריך לעשות מזה עניין גדול אלא נהפוך הוא, כתוב בגמרא שצריך להתייחס לתשמיש כאדם שבא לתת את החוב שלו כי הרי אתה מחוייב בין השאר בעונתה (עונתה – תשמיש המיטה ולדבר איתה).


יאללה בכבוד חבר שיהיה בצלחה.


אם זה נשמע לך טוב והיית רוצה לשפר את הגבריות, אהבה ובטחון עצמי, שלום הבית שלך ועוד דע שיש לנו קורסים ברמה מהגבוהות בעולם בנושא של גבריות, שלום בית, נפש האשה, התפתחות עצמית לגברים, בניית אהבה ובטחון עצמי, סטטוס חברתי, שפת גוף, קבלת החלטות, מיניות דברים שמגיעים מפנימיות התורה אסטרולוגיה ועוד.

כדי לעזור לך לפתח אהבה ובטחון עצמי הכי חזקים שאפשר לפתח, יציבות פנימית בלתי נתנת כמעט לערעור מדברים חיצוניים, שלווה פנימית, להגיע לזוגיות איכותית ביותר, לשמור על הזוגיות הקיימת, לגרום לאשה להגיע לבחינה של התמכרות, משיכה מינית מאוד חזקה וכו'.

רוצה לקבל במתנה את הספרון הייחודי שלנו שעזר לעשרות גברים לראות תוצאות במיטה?

הספרון הזה, בשווי 80₪, מחולק ללא עלות,

כנראה לזמן מוגבל

הספרון יעזור לך מהר מאוד להחזיק יותר במיטה ולעשות סקס טוב יותר
תתפוס את העותק הזה כל עוד אנחנו משחררים אותו בחינם!

ליצירת קשר השאר לנו הודעה

הפוסט עזר לך? שתף

מאמרים אחרונים

למה היא יבשה למטה

מה אתה ​גנוב?!​​אתה באמת חשבת שאשתך שווה לך?!​​​באמת חשבת שהדבר החשוב ביותר בזוגיות זה "תקשורת טובה ופתוחה עם בת הזוג"?!​​​​זאת הסיבה שאשתך מולכת עליך, יבשה

קרא עוד »

הזמן הממוצע לאקט מיני | הזמן הממוצע לסקס מרגע החדירה | מחקרים על הזמן הממוצע של הסקס | כמה זמן זה נורמלי לעשות סקס | תופעות לוואי של כדורי SSRI | תופעות לוואי של משחות אלחוש

רוב הגברים בעולם מתעניינים תכופות בנושאים שקשורים במיניות. אחת השאלות הכי חוזרות ונשנות שנשמעות בעולם היא מהו הזמן ה'נורמלי', 'הממוצע' לאקט המיני? מה נחשב שפיכה

קרא עוד »