אושר שמואלי

אושר שמואלי

מבכירי המורים למולטי-אורגזמה ומיניות בארץ

הסיבה לשפיכה מוקדמת ואיך לפתור אותה מהר בצורה טבעית

אזהרה: אם יש לך שפיכה מוקדמת מומלץ שתקרא מאמר זה עד הסוף כדי שלא תיפול לכל מיני תרופות וחומרים שיכולים לפגוע בבריאות שלך!

 

הגדרה של שפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת, היא בעיה נפוצה מאד בעולם, ההערכה המדעית משערת ש-30% מהגברים בעולם סובלים משפיכה מוקדמת.

שפיכה מוקדמת היא ככל הנראה הבעיה המינית הנפוצה ביותר בזכרים.

אם תשאל אותי מתוך ניסיון רב שנים ומתוך שיחות עם אלפי גברים אני מאמין שסביבות מ-80% מהגברים בעולם "סובלים" מפליטת זרע מוקדמת.

 

באמת מדובר בבעיה רצינית ביותר שמורידה לגבר את הבטחון העצמי ועלולה לפגוע לו אנושות בשלום הבית, עד כדי מצב של חשיבה אובססיבית בנושא הזה של פליטה מוקדמת וכו'.

 

יש הגדרה מדעית גמישה לשפיכה מוקדמת שהולכת ככה:

שפיכה מוקדמת היא מצב שבו זמן המעשה המיני מרגע החדירה נמשך זמן קצר מידי יותר שהגבר היה רוצה.

 

שפיכה מוקדמת הוא מצב שיכול לגרום לכך שהגבר לא יהיה בשליטה חיובית על אשתו, וכן יכולה להפגע המשיכה המינית ביניהם וכן ההררכיה בבית עלולה להנזק.

 

כמו שכתוב בתורה: "ויוסף הוא השליט על הארץ" כלומר שיוסף שהוא סוד היסוד היה יודע לשלוט באיבר הברית שלו שנקרא גם ארץ (ארץ זה זכר זה יסוד בחינת מאדים, ארץ נקבה זה סוד מלכות שזאת אשתו),

אז נמצא שגבר שיודע לשלוט בברית הוא יודע לשלוט בכלל על היצר הרע שלו ולאחר מכן גם על אשתו, כל הדברים האלה נקראים ארץ.

 

הסיבה האמיתית לשפיכה מוקדמת

 

הסיבות האמיתיות והנפוצות ביותר לפליטה מוקדמת מתחלקות לשניים:

  1. מיינדסט/מערך אמונות של הגבר גבר שמחזיק במערך אמונות לא נכון קודם כל לגבי עצמו כלומר סובל מבעיות של בטחון אהבה ואמונה עצמית כלומר לא יודע מי הוא באמת לפי חוקי הטבע והתורה הקדושה, ולאחר מכן גם כן לא יודע מה הם החלקים שהאשה בנויה מהם ומהי הדינמיקה האמיתית שאמורה להיות בין זכר לנקבה בכלל ובמיניות בפרט.
  1. פיזיולוגיה – מבחינה פיזיולוגית האיבר המין של הגבר הוא בחינת צינור שהוא סוד ו' בשם הקדוש יהו"ה והצינור הזה נועד כדי לצנר את ה-י' שזה הזרע שהוא בחינת אורות בצורה גשמית, לעומת זאת, האיבר של האשה בנוי מבחינת ה' תתאה ו-ה' עלאה – ה' תתאה זה הנרתיק, בחינת נגה, המקום שבו נכנס ו' והוא מקבל שם את כל ההטבות הנוחות של חום, מגע נעים וכו' כאשר בעצם המטרה של הנרתיק היא לגרות את האיבר ולגרום לו לשפוך החוצה בעוד שהחלק של ה' עלאה מושך את הזרע בעזרת מגנט.

או אפשר גם להסביר את זה בצורה אחרת, איבר המין הזכרי שהוא בחינה שנקראית מאדים שהוא מיסוד האש, כאשר הוא נכנס לאיבר של הנקבה שהוא מיסוד המים, מקבל כיבוי של האש בצורה מהירה וזה מה שגורם לפליטת זרע מוקדמת.

שפיכה מוקדמת – אילו פתרונות תרופתיים קיימים היום לטיפול בנושא, שלמעשה לא עובדים טוב ומסכנים את הבריאות שלך

 

  • כדורים נוגדי דכאון SSRI

 

כדורים אלה הם כדורים פסיכיאטריים שהמטרה שלהם זה לעבוד נגד דכאון קליני.

תופעת הלוואי של הכדורים האלה וזה הרבה מהפעמים בכלל לא עובד, היא לגרום לשפיכה פחות מהירה.

הבעיה היא שהכדורים האלה הם ממכרים ואם תתחיל לקחת אותם ותרצה להפסיק אתה תצטרך להפסיק בהדרגה כי המוח מפתח תלות בחומר הזה שמגיע בצורה חיצונית ואם תפסיק את זה במכה אחת עלול להווצר דכאון חמור עד כדי ניסיון התאבדות.

המסקנה:

רק גבר שטחי ומטומטם ישתמש בכדורי SSRI כדי לפתור פליטה מוקדמת.

 

  • חומר מאלחש נגד פליטת זרע מוקדמת

יש גם אופציה לשים על האיבר חומר או ספריי מאלחש.

זה אומר שלא תוכל לקיים יחסים בצורה ספונטנית כי תצטרך לשים את החומר הזה ולחכות 15 דקות שהוא יתייבש ואז שכבר תקיים יחסים אתה לא תרגיש כמעט כלום כלומר זה יכבה לך לפחות 80% מההנאה של יחסי המין ולא רק זה אלא שאתה בעצם גם תרדים את האיבר שלה מבפנים ותגרום גם לה להנאה מופחתת.

וחבל.. אם יש לך שפיכה מוקדמת כנראה שלבת הזוג שלך גם ככה יש איבר מין די יבש לידך אז אתה רוצה לתת לה עוד סיבות להשאר יבשה?

מעבר לזה תופעות הלוואי הן בין השאר נזק בלתי הפיך למערכת העצבית באיזור המקומי שאתה שם עליו את החומר, בעיות לב למיניהם ועוד שלל תופעות לוואי.

המסקנה:

רק גבר שטחי ומטומטם ישתמש בחומר מאלחש כדי לפתור שפיכה מהירה.

 

טיפול טבעי לשפיכה מהירה שבאמת עוזר ומביא תוצאות ואין לו שום חסרונות או תופעות לוואי!

יש כזה דבר?!

אז התשובה היא כן.

התשובה נמצאת בסוד שחז"ל למדו אותנו ש"סוף מעשה במחשבה תחילה" ואם אנחנו מדברים על סוף מעשה שזה גמירה מהירה אז אתה מבין שצריך לשנות את המחשבה.

וזה מביא אותנו לשני הדברים שצריך לעשות בהם שינוי משמעותי כדי לקבל תוצאות מהר וחזק ובקלות ללא מדיטציות תרגילים מוזרים שצריך לבצע חצי שעה ביום למשך חצי שנה ועוד כל מיני בלבולי ביצים כאלה שצריך להשקיע בהם ללא החזר טוב על ההשקעה אם בכלל יהיה החזר.

טיפול בשפיכה מוקדמת צריך לכלול סה"כ שני דברים בעיקר כנגד שמים וארץ:

  1. מיינדסט/מערך אמונות בנוגע למיניות בפרט וזוגיות בכלל:

צריך ללמוד מה היא נקודת המבט הנכונה לגבי סקס בצורה כזאת שמייצרת לגבר בחינה של "סור מרע" שזה אומר שהוא יגש לסקס עם אפס פחדים ובחינה של "עשה טוב" שזה אומר שאנחנו רוצים להביא את הגבר למצב שהוא ניגש למיניות עם חיוך ובשליטה.

גבר חכם ילמד היטב את הדינמיקה המינית שמתאימה לחוקי הטבע שרמוזים בתורה הקדושה ויישם אותם בדיבור ומעשה.

המיינדסט בהקשר הזה חייב להיות מאד קיצוני, קוטבי, הפוך מהמיינדסט הנפוץ בחברה ומאד מאד לא פולטיקלי קורקטי!

אם יועץ לזוגיות או מיניות מדבר איתך בצורה פולטיקלי קורקטית ברמה שהוא היה יכול לדבר באותה הצורה בטלויזיה – תברח! זה לא רק שזה לא מביא תוצאות אלא יכול גם לייצר תופעות לוואי כמו יבש בחלק הדרומי שלה, בגידות וגירושין. מניסיון של לקוחות שלי.

החלק השני של טיפול בפליטה מוקדמת

  1. פיזיולוגיה – חייב ללמד את הגבר איך הוא יוכל להכיל את האורות שיש לאשה בחלק הדרומי מבלי לייצר מצב שנקרא בקבלה שבירת הכלים.

לכן צריך ללמוד מעבר למיינדסט, שהוא למעשה עיקר התוצאה, גם כן איך צריך בצורה טכנית לבצע את המיניות.

ולכן צריך ללמוד מה לעשות מרגע החדירה הראשונה.

צריך ללמוד את הסוד שאנחנו מלמדים שנקרא "כניסה למומנטום" שזה פורמולה ברורה, קלה, פשוטה ומאד זורמת ומחרמנת את הצד השני, איך לבצע בדיוק את החדירה בצורה כזאת שתגרום לו בתוך זמן קצר יחסית להגיע למצב שהוא יכול לפמפם בסגנון מהיר ועצבני 😊 עם מינימום עצירות ומקסימום אורגזמות מחדירה לבת הזוג.

מעבר לזה צריך ללמד את הגבר להניע את האנרגיה המינית כדי להגיע למצב שנקרא מולטי אורגזמה גברית.

ברגע שהגבר פותח את הערוץ האחורי ויודע להניע את האנרגיה המינית כלפי מעלה בצורה מודעת הוא יוכל להנות הרבה יותר ולשלוט בשליטה עד רמה של 100% שליטה.

התוצאות שניתן להגיע במיניות

 

 

1. היכולת לקיים יחסים כמה זמן שאתה רוצה!
2. היכולת להנות יותר באקט המיני על ידי היכולת לקבל כמות בלתי מוגבלת של אורגזמות.
3. היכולת לבחור אם לשפוך או לא לשפוך באקט המיני בעד 100% מהפעמים!
4. להביא את הבחורה לעשרות אורגזמות מחדירה! וגם כן לאורגזמות מאיכות זכרית והשפרצות על ידי הידע מה להגיד לה באוזן ומה לעשות עם הגוף שלה.

אם זה נשמע לך טוב, וקראת עד כאן, נעים להכיר, אושר שמואלי המומחה הגדול בשפה העברית בעולם להתפתחות עצמית זוגיות ומיניות לגברים.

עזרנו לאלפי גברים לפתור שפיכה מוקדמת מגילאים 18 עד מעל 60, אנחנו נותנים את השיטה הטובה המהירה הבטוחה והפשוטה ביותר לפתרון שורשי טבעי של שפיכה מוקדמת!

אני מציע שתכניס את הפרטים שלך בטופס למטה כדי לקבל ממנו ספרון קצר וגם סרטון של 48 דקות שיתנו לך תוצאות מיידיות עוד היום בלילה ככה שכבר תראה שאפשר בצורה טבעית ללא שום חומר חיצוני להאריך את האקט המיני ואז תקבל חשק ללמוד עוד דברים מהמאסטר.

או לחילופין עשה לנו הודעה בווטסאפ על ידי לחיצה על הכפתור כאן.

רוצה לקבל במתנה את הספרון הייחודי שלנו שעזר לעשרות גברים לראות תוצאות במיטה?

הספרון הזה, בשווי 80₪, מחולק ללא עלות,

כנראה לזמן מוגבל

הספרון יעזור לך מהר מאוד להחזיק יותר במיטה ולעשות סקס טוב יותר
תתפוס את העותק הזה כל עוד אנחנו משחררים אותו בחינם!

ליצירת קשר השאר לנו הודעה

הפוסט עזר לך? שתף

מאמרים אחרונים

למה היא יבשה למטה

מה אתה ​גנוב?!​​אתה באמת חשבת שאשתך שווה לך?!​​​באמת חשבת שהדבר החשוב ביותר בזוגיות זה "תקשורת טובה ופתוחה עם בת הזוג"?!​​​​זאת הסיבה שאשתך מולכת עליך, יבשה

קרא עוד »

הזמן הממוצע לאקט מיני | הזמן הממוצע לסקס מרגע החדירה | מחקרים על הזמן הממוצע של הסקס | כמה זמן זה נורמלי לעשות סקס | תופעות לוואי של כדורי SSRI | תופעות לוואי של משחות אלחוש

רוב הגברים בעולם מתעניינים תכופות בנושאים שקשורים במיניות. אחת השאלות הכי חוזרות ונשנות שנשמעות בעולם היא מהו הזמן ה'נורמלי', 'הממוצע' לאקט המיני? מה נחשב שפיכה

קרא עוד »