בטחון עצמי נמוך
אושר שמואלי

אושר שמואלי

מבכירי המורים למולטי-אורגזמה ומיניות בארץ

הסיבה לחרדה חברתית, בטחון עצמי נמוך וביישנות

רוב הגברים שסובלים מחרדה חברתית, בטחון עצמי נמוך, ביישנות חושבים שזה קורה בגללם, שהם לא טובים מספיק. במאמר הזה אני הולך להראות לך מה הסיבה האמיתית לדבר ואיך תוכל לפתור את זה.

בטחון עצמי, חרדה חברתית, ביישנות קיצונית, חוסר הצלחה עם נשים…


מכיר את זה?


מאות הגברים שעבדתי/דיברתי איתם בשנים האחרונות שיש להם את אחד מהדברים האלה אמרו לי שבגלל הדבר הזה שיש להם, הם מרגישים שהם לא בסדר.


הם חושבים שהבטחון העצמי שחסר להם זה באשמתם, שמשהו בהם לא תקין. הם חושבים שהם לא מוצאים חברה איכותית בגלל שיש בהם משהו פגום.

במהלך העבודה גיליתי שזה ברוב המוחלט של המקרים – *לא* נכון.

למעשה, מה שקרה הוא, שעוד לפני שנולדנו, עוד בבטן האימא, נחשפנו לרעלים, מתכות כבדות, כימיקלים ועוד דברים מזיקים שגרמו לפער בין הדמות שמופיעה היום בעולם לבין הדמות שהייתה יכולה להיות ללא השימוש באותם החומרים.

כלומר, בהרבה מאוד מהמקרים, אותה ביישנות קיצונית, חרדה חברתית וכו' הם לא דברים מולדים אלא דברים נרכשים!!

זה לא ה-DNA שנולדת איתו במקור וגם לא הנשמה שלך אלא הפער שנוצר בין הפוטנציאל המולד שלך לבין הגוף שלך כרגע. כלומר, אותו אורח חיים שגוי, והחומרים הרעילים שנכפו עליך מימים ימימה, יצרו מוטציות מסויימות ב-DNA, פגעו לך באשכים ביכולת ייצור הזרע והטסטוסטרון, פגעו לך ביכולות הקוגנטיביות (למידה, פוקוס וכו') ועוד.

עכשיו העניין הוא כזה, אני מבין שאני אומר פה דברים קצת כבדים, וסביר להניח שלא שמעת יותר מדי אנשים שמדברים על זה. אם בכלל..

אני אומר דבר אחר.. אל תאמין לי – פשוט תשאל אנשים שעברו את גיל 40 – 50 אם בעבר הגברים היו כאלה רכיכות, חיוורים, חסרי חשק מיני, חסרי עמוד שדרה, חסרי אנרגיות….

או


פשוט תילך במרכז הארץ ותסתכל על הגברים מסביב, כמה גברים אתה רואה שהם חזקים, בריאים, מאושרים, עם חשק מיני בריא עם בטחון עצמי אמיתי ויציב?

אם זה נשמע לך מוכר ואתה רוצה את הפתרון הקרוב ביותר לשלמות לבעיה הזאת, יש לי משהו מהפכני בשבילך שהראה תוצאות על לא מעט גברים (חלקם לעיתים נותנים עדות בטלפון… 🙂 ).

מכאן והלאה זה בידיים שלך..

לקביעת פגישה לאבחון וייעוץ שלח הודעה עם מספר טלפון וניצור איתך קשר

רוצה לקבל במתנה את הספרון הייחודי שלנו שעזר לעשרות גברים לראות תוצאות במיטה?

הספרון הזה, בשווי 80₪, מחולק ללא עלות,

כנראה לזמן מוגבל

הספרון יעזור לך מהר מאוד להחזיק יותר במיטה ולעשות סקס טוב יותר
תתפוס את העותק הזה כל עוד אנחנו משחררים אותו בחינם!

ליצירת קשר השאר לנו הודעה

הפוסט עזר לך? שתף

מאמרים אחרונים

הזמן הממוצע לאקט מיני | הזמן הממוצע לסקס מרגע החדירה | מחקרים על הזמן הממוצע של הסקס | כמה זמן זה נורמלי לעשות סקס | תופעות לוואי של כדורי SSRI | תופעות לוואי של משחות אלחוש

רוב הגברים בעולם מתעניינים תכופות בנושאים שקשורים במיניות. אחת השאלות הכי חוזרות ונשנות שנשמעות בעולם היא מהו הזמן ה'נורמלי', 'הממוצע' לאקט המיני? מה נחשב שפיכה

קרא עוד »

ייעוץ מיני לגברים

אנשים רבים בכל רחבי העולם מתעניינים ושואלים שאלות בנושא מיניות. מיניות מהווה אחד מהתחומים החשובים שעליהם בין השאר יושבת ההרמוניה בזוגיות ושלום הבית. מניין לי

קרא עוד »