שפיכה מוקדמת
אושר שמואלי

אושר שמואלי

מבכירי המורים למולטי-אורגזמה ומיניות בארץ

הזמן האופטימלי לסקס יפתיע אותך

מגיל צעיר הכניסו לנו בולשיט notions לראש לגבי הזמן האופטימלי וה'נורמלי' לעשות סקס. נחש מה, כרגיל הידע של הרוב הוא שגוי ואני הולך לפרט כאן מה הזמן האופטימלי האמיתי לעשות סקס.

"מה הזמן הטוב ביותר ביום לעשות סקס?" הפוך ממה שחשבת.

בסרטים וסדרות של הבולשיט-מיינסטרים-מדיה הציגו לנו תמונה מסויימת של הזמן והדרך לעשות סקס.

מגיל צעיר נחשפנו לאותם הסרטים שהציגו לנו כל מיני דברים, ובגלל שראינו באותם הסרטים דמויות 'מקובלות, סמכותיות ועם סטאטוס גבוה', קיבלנו בצורה תת-מודעת את מה שראינו בסרטים האלה כמצב ה'נורמלי'.

אחד מאותם אי-דיוקים שהרוב המוחלט של האנשים קיבל ואימץ זה הזמן המתאים לעשות סקס:

ברוב המוחלט של הסרטים והסדרות, במיוחד אלה ההוליוודיים, נראה שהחבר'ה עושים סקס בלילה.

הטענה שאני הולך להוכיח לכם בפוסט הזה הולכת ככה:
בניגוד לכל מה שראיתם בסרטים ומה שחשבתם לעצמכם בראש –
לילה זה ממש לא הזמן האופטימלי לעשות בו סקס!

עכשיו אני לא רק הולך להצהיר פה הצהרות ריקות, אני גם הולך להסביר.

אנחנו בני האדם, הנשמה האנושית, נמצאים בתוך גוף חומרי חייתי שעובד בהתאם לחוקי הטבע, כמו שאר החיות (שנפרדות מאיתנו ע"י העובדה שאין להן נשמה אנושית)

לכן, הגוף שלנו מסונכרן עם הטבע ע"י השעון הביולוגי שלנו. באנגלית זה נקרא Circadian Rhythm. הסנכרון עם השעון הסירקדי קורה בעיקר במוח שלנו בחלק שנקרא SCN בהתאם לחוזק וגוון האור שנכנס לנו לעיניים (יש גם קולטני אור בעור אבל זה נושא לפוסט אחר).

ההורמונים וחילוף החומרים בגוף שלנו עובדים לפי אותו השעון הפנימי.

מה שקורה זה שברגע שהשמש יורדת, הגוף שלנו מפחית הפרשה של הורמונים כמו טסטוסטרון, קורטיזול ("הורמון הסטרס") ועוד, בעוד הוא מעלה את הורמון השינה, מלטונין, שנוצר בבלוטת האצטרובל בהתאם לגירויים הסביבתיים אליהם אנחנו נחשפים (שהחשוב בהם הוא היעדר אור או החשפות לאור בגוון אדום. האור הכחול, שיש לך בבית מפחית את המלטונין ב-80%!!).


הירידה בהורמונים טסטוסטרון, קורטיזול והעייפות והתשישות שהגוף שלנו צבר במהלך היום גורמת לכך שבשעות הלילה אנחנו פחות מרוכזים, פחות עירניים, החשק המיני שלנו חלש יותר, השרירים שלנו יותר מכווצים ונוקשים ואנחנו עוברים תהליך מסויים של כיווץ עד לרגע השינה.

כאשר אנחנו עושים סקס בלילה, במצב הגופני המתואר לעיל, אנחנו יכולים לצפות לסקס קצר יותר שיסתיים עם פליטה של כוח היצירה שלנו (הזרע).

לעומת זאת, בשעות הבוקר, הגוף שלנו קם רענן, עם שרירים רפויים וגמישים, הקול במוח ('המיינד') לא חופר כמו בשעות הלילה, אנחנו יותר מרוכזים ועירניים, רמות הטסטוסטרון והקורטיזול גבוהות יותר וזה אומר שאנחנו נהיה עם חשק מיני טוב יותר, זקפה איכותית יותר ושליטה עצמית גבוהה יותר.

לכן סקס בבוקר הוא סקס שצפוי להיות ארוך יותר, הרמוני יותר, מהנה יותר והמתרגלים את אומנות המולטי-אורגזמה צפויים לשליטה עצמית טובה יותר ושמירה של הזרע בתוך הגוף (ואיתו הצ'ינג, כוח היצירה).

לכן אסכם את הפוסט עם הוראות מעשיות:

1. אם כבר עושים סקס בלילה, אנחנו נסתכל על שני סיטואציות שונות:

א. אם אני מרגיש עייף, מכווץ, נוקשה, חסר שליטה עצמית – אפשר להמנע מסקס או לתת טבילה קטנה של הביסקוויט, לסיים יבש (ללא שפיכה) וללכת לישון.

ב. אם אני מרגיש יחסית מרוכז, עירני, רפוי – אפשר לתת לסקס ארוך יותר צ'אנס.

2. תעשו סקס בבוקר!

מי שהנושא של מיניות מעניין אותו והוא רוצה להיות מאסטר במיטה יכול להכניס פרטים בטופס באתר שלי למעלה ולקבל ספרון והרצאה בת 48 דקות עם ערך פרקטי ומעניין בנושא שליטה בשפיכה ומולטי-אורגזמה.

https://multiorgasmic.co.il/

רוצה לקבל במתנה את הספרון הייחודי שלנו שעזר לעשרות גברים לראות תוצאות במיטה?

הספרון הזה, בשווי 80₪, מחולק ללא עלות,

כנראה לזמן מוגבל

הספרון יעזור לך מהר מאוד להחזיק יותר במיטה ולעשות סקס טוב יותר
תתפוס את העותק הזה כל עוד אנחנו משחררים אותו בחינם!

ליצירת קשר השאר לנו הודעה

הפוסט עזר לך? שתף

מאמרים אחרונים

הזמן הממוצע לאקט מיני | הזמן הממוצע לסקס מרגע החדירה | מחקרים על הזמן הממוצע של הסקס | כמה זמן זה נורמלי לעשות סקס | תופעות לוואי של כדורי SSRI | תופעות לוואי של משחות אלחוש

רוב הגברים בעולם מתעניינים תכופות בנושאים שקשורים במיניות. אחת השאלות הכי חוזרות ונשנות שנשמעות בעולם היא מהו הזמן ה'נורמלי', 'הממוצע' לאקט המיני? מה נחשב שפיכה

קרא עוד »

ייעוץ מיני לגברים

אנשים רבים בכל רחבי העולם מתעניינים ושואלים שאלות בנושא מיניות. מיניות מהווה אחד מהתחומים החשובים שעליהם בין השאר יושבת ההרמוניה בזוגיות ושלום הבית. מניין לי

קרא עוד »