אושר שמואלי

אושר שמואלי

מבכירי המורים למולטי-אורגזמה ומיניות בארץ

שני סוגי הנשים שגברים מחפשים והיתרונות והחסרונות של כל סוג

מאמר עמוק ואמיתי לאנשים עמוקים ושוחרי האמת. קריאה נעימה.

כשגבר יוצא לעולם יש שני סוגי בחורות שהוא מחפש:

1. ירח – הירח היא כוכב שמקבל השפעה של 'אורות' מהשמש.

ירח מאגד תחתיו את התת-מודע, האוטומטים שלנו, הילדות שלנו (ילד הוא כמו ירח, מאוד גמיש, מקבל מה שהוא מקבל ומתעצב בהתאם) וגם נשים וילדים הם תחת שליטת הירח. כלומר אשתו של גבר וילדיו נמצאים מסומלים ע"י הירח מכיוון והם הצד המקבל 'אורות' מהגבר שעל עמוד השדרה שלו (שנשלט על ידי השמש) כל המשפחה יושבת.

גבר שמחפש ירח, מחפש כלי להשפיע עליו אור בדומה להשפעת אורות שהוא רוצה להשפיע על ילדיו (שאותם הוא אוהב ללא תנאי).

כלומר גבר שמחפש ירח למעשה מחפש רעיה לחיים, אימא לילדים שלו (ולעצמו).

בזוהר הקדוש אנחנו לומדים שבעבר הירח והשמש היו שווים בגודלם אבל בגלל סיבה מסויימת הקב"ה החליט להוריד את הירח לגודל קטן יותר מהשמש ולכן לשים אותו שני בהיררכיה, כלומר עולם התוצאה (לעומת השמש שזה עולם הסיבות, המקור הראשוני של האנרגיה), הצד המקבל, הצד המושפע.

הירח לפי הזוהר הקדוש אין לו אורות משל עצמו.

וכאן אנחנו מוצאים רמז גדול שמלמד אותנו שכל מקור חיותה של האישה היא בעלה, מר שמש (לפניו אביה היה אותו מר שמש, ואותה השמש כמובן יכולה להיות גם בן זוג רציני, הממשלה, הבוס ועוד).

לכן, לא משנה כמה כבוד יהיה לאישה מחוץ לבית, מנכל"ית של איזה חברה ענקית היא תהיה וכמה הצלחות היא משיגה בחיים – כל עוד היא לא תקבל 'אורות' (כבוד, הערכה, אהבה, מחוות חיבה, מחמאות ועוד) מבעלה, היא לא תוכל להיות מאושרת באמת.

בבראשית לאחר החטא של אדם וחווה כתוב שה' נתן להם עונשים.

אחד העונשים שחווה קיבלה זה "ואל אישך תשוקתך, והוא ימשול בך" (בראשית ג, טז).

עכשיו כאשר גבר יוצא לעולם ומחפש ירח, הוא מחפש אהבה טהורה, נקייה, הוא מחפש בחורה מסורתית, שמרנית, שמורה, טהורה, תמימה, צעירה, שקיבלה מינימום השפעות מזיקות מכוחות הטומאה זרע עמלק ומינימום מגע עם גברים אחרים (בין אם הוא מחפש זאת במודע ובין אם בת-מודע).

אז זאת אופציה אחת, עכשיו נעבור לאופציה השנייה.

2. ונוס – ונוס זה הצד הנוסף בתוך האישיות של כל אישה. ונוס זה החלק שנותן את היופי, ההרמוניה של הגוף, ונוס שולטת ישירות על איבר המין של האישה.

גבר שמחפש ונוס למעשה מחפש בחורה להעביר איתה זמן, לטייל איתה, להנות איתה, לישון איתה, לאכול איתה, להיות איתה בזוגיות, לבעול אותה וכו'.

מחד מדובר כמובן בכיף ותענוג שהוא הדדי, מאידך מדובר בתענוג רגעי וחולף בלבד.

בגדול מדובר בתענוגות כאלה ואחרים (טיולים, אוכל, מגע, מין וכו') שהגבר והאישה מחליפים, אבל במצב זה הגבר נותן 'אורות' לאישה עם תנאים וללא התחייבות לטווח ארוך.

כלומר מדובר במצב עסקי של אני אתן לך מה שאת צריכה (נושא להרצאה שלמה בפני עצמה שכבר נמצאת בקורס של טסט' פרדנלי לייפסטייל) ואת תתני לי מה שאני צריך (בעיקר אוכל מין וכו')

עכשיו, כוחות הטומאה בעולם שיכנעו את הנשים (אותם כוחות הטומאה כמובן מהווים רק כלים להגשמה של האנרגיה הנוכחית בעולם כפי שרואים אותה באסטרולוגיה והכל כמובן נשלט על ידי ה' מן הסתם) בימינו להלך בצורה חושפנית, לעשות קעקועים, לצאת למועדונים, דייטים ולהכנס עם גברים בצורה יחסית מתירנית וכו'.

עכשיו אם אישה בוחרת את הנתיב של ונוס לטווח קצר בלבד מדובר בחותם שישאר איתה לכל החיים, כי ונוס שולטת בין השאר על מקצוע הזנ ות…

אבל, זה עוד איכשהו יכול לעבוד, אבל אם היא בוחרת את הנתיב העסקי הנמוך הזה לטווח הארוך תחת מיינדסט 'חיים פעם אחת' (שגם הוא מגיע מ'כוחות הטומאה') היא בעצם לעולם לא תהיה מאושרת באמת.

מכיוון ואישה נהיית מאושרת מה'אורות' של בעלה ומטיפול בבית ובילדים, בחורה שבחרה את הנתיב של ונוס למעשה מקבלת רק הנאה עסקית רגעית שלאחריה שני הצדדים מרגישים 'חור', התרוקנות אנרגטית.

באסטרולוגיה הוודית מתייחסים בצורה שלילית ומתוחה לכוכב ונוס ומכנים אותו 'שד' מכיוון והוא אחראי בין השאר על התאוות החייתיות הנמוכות שאדם רוצה לקבל לעצמו (בעיקר אוכל ומין כאמור).

הקב"ה שם תחת השליטה של ונוס את מזל מאזניים ושור.

מזל שור הוא המזל שונוס מזוהה איתו יותר מאשר מאזניים מכיוון והוא מזל נקבי, מאלמנט אדמה.

מזל שור שולט בין השאר על הפרה והשור שהן חיות מצד אחד פוריות, רגועות, חמודות, שמניבות חלב ובשר לבני האדם.

מצד שני מדובר בחיה מגושמת, שרובצת כל היום בחרא של עצמה ומושכת כמויות גדולות של זבובים.

ה' סימן לנו את תאוות המין והמזון, את היופי של הגוף, תחת החיה הדוחה הזאת דווקא כדי להכניס אותנו לפרופרציה והבנה לגבי החשיבות של הדברים הללו 🙂

בחורה לא יכולה להיות מאושרת לטווח ארוך מאותם מערכות יחסים שמכילות רק את הצד של ונוס וקבלה של 'אורות' עם תנאי וללא מחוייבות מצד הגבר.

אלא חייב את הרצון של הגבר לעשות את הבחורה לכלי לטווח הארוך ולתת לאותה הבחורה אהבה ללא תנאי בדיוק כמו שאב נותן לילדיו.

בחורה מאוד צריכה את היציבות הזאת, הרבה יותר מהגבר, מכיוון שהגבר מהווה בין השאר אבא לאותה הבחורה ואין מצב שאבא בריא בנפשו יגיד לילדה שלו: 'אני לא רוצה להיות אבא שלך יותר, את כבר לא הבת שלי'. כאמור, השמש שולטת על עמוד השדרה הלא הוא העמוד היציב שעליו כל הגוף מונח ובו כל הגוף תלוי.

במידה ודבר כזה יקרה עלול להיווצר נזק מאוד רציני בפסיכולוגיה של אותה הילדה, תחושת היציבות שלה בעולם תפגע מאוד.

מה גם שהמקביל לונוס אצל הגבר הוא מארס (מאדים), כוכב ששולט בין השאר על מלחמה וכיבוש, הוא שולט גם על איבר המין הזכרי.

כאשר מערכת היחסים בין שני אנשים מבוססת על מארס וונוס (כלומר ללא מחוייבות מצד הגבר לטווח ארוך) – בוודאות נכנס איזשהו עניין של מלחמה, כיבוש, אחד נגד השני במקום אחדות, בנייה, מטרה משותפת וכו'.

לונוס יש גם צד מלחמתי: ארטמיס אלת הצייד וחיות הבר.

מארס לוקח לעצמו, כובש, ונוס מוכרת את עצמה, לעיתים בזול כדי לקבל את הצרכים שלה – לעומת זאת, השמש והירח נותנים אחד לשני ללא תנאי.

סייגים:

1. יש לציין שהמאמר הזה מציג בעיקר את הצד השלילי של ונוס, יש לציין שלונוס כמובן יש גם המון צדדים חיוביים, טובים וחשובים בעולמנו.

2. לא כל ונוס היא פרוצה. יש ונוס גם לילדות קטנות וזה בא לידי ביטוי בשובבות, קלילות, היכולת להנות, לשחק, לצחוק ועוד (מומלץ לכולם 🙂 )

טוב מדובר ברובדים מאוד עמוקים שהגענו פה שיהיה לכם עיכול נעים ושכל אחד עכשיו יעשה את הבחירות שלו בשמחה גדולה תוך ידיעה מקדימה עם הציפיות הנכונות לגבי הכיוון שכל מסלול מוביל אליו 🙂

רוצה לקבל במתנה את הספרון הייחודי שלנו שעזר לעשרות גברים לראות תוצאות במיטה?

הספרון הזה, בשווי 80₪, מחולק ללא עלות,

כנראה לזמן מוגבל

הספרון יעזור לך מהר מאוד להחזיק יותר במיטה ולעשות סקס טוב יותר
תתפוס את העותק הזה כל עוד אנחנו משחררים אותו בחינם!

ליצירת קשר השאר לנו הודעה

הפוסט עזר לך? שתף

מאמרים אחרונים

הזמן הממוצע לאקט מיני | הזמן הממוצע לסקס מרגע החדירה | מחקרים על הזמן הממוצע של הסקס | כמה זמן זה נורמלי לעשות סקס | תופעות לוואי של כדורי SSRI | תופעות לוואי של משחות אלחוש

רוב הגברים בעולם מתעניינים תכופות בנושאים שקשורים במיניות. אחת השאלות הכי חוזרות ונשנות שנשמעות בעולם היא מהו הזמן ה'נורמלי', 'הממוצע' לאקט המיני? מה נחשב שפיכה

קרא עוד »

ייעוץ מיני לגברים

אנשים רבים בכל רחבי העולם מתעניינים ושואלים שאלות בנושא מיניות. מיניות מהווה אחד מהתחומים החשובים שעליהם בין השאר יושבת ההרמוניה בזוגיות ושלום הבית. מניין לי

קרא עוד »